مدرک ماساژ

مدرک ماساژ (فنی حرفه ای و بین المللی) + هزینه 1403

مدرک ماساژ در تهران

با بالا رفتن آگاهی مردم نسبت به تاثیرات مثبت ماساژ بر سلامت روح و جسم، متقاضیان دریافت خدمات این حوزه بسیار بالا می‌رود و فرصتی مناسب برای کسانی است که علاقه به یادگیری مهارت ماساژ و کار کردن در این حیطه دارند. برای رسیدن به چنین نقطه‌ای، نیاز است دوره آموزشی را نزد متخصصین طی کرده و مدرک ماساژ معتبری را اخذ نمایید تا وارد کار حرفه‌ای شوید.

اخذ توضیحات بیشتر درباره کسب مدرک ماساژ در تهران از طریق تماس با شماره‌ زیر:
0912-2648674

آموزش ماساژ در کرج
داشتن مدرک ماساژ حرفه‌ای و معتبر باعث شروع کار پر طرفدار و بالا رفتن کلاس کاری شما در بین همکاران خواهد شد.

داشتن مدرک ماساژ حرفه‌ای و معتبر باعث شروع کار پر طرفدار و بالا رفتن کلاس کاری شما در بین همکاران خواهد شد.

انواع مدرک ماساژ و کاربرد هرکدام چیست

برای این که مدرک معتبری از ماساژ به دست آورید، در ابتدا باید هدف خود از این کار را بدانید و آگاه باشید که برای چه نتیجه‌ای قصد گذراندن دوره آموزشی را دارید. انواع مدرک ماساژ طریقه دریافت متفاوتی داشته و کاربردهای گوناگونی را برای شما به وجود می‌آورند.

  1. مدارک ماساژ داخلی:
    این مدرک‌ها به واسطه آکادمی‌های داخل کشور به هنرجویان داده می‌شوند و به زبان فارسی هستند. اغلب مناسب کار در ایران می‌باشند.
  2. مدرک بین المللی:
    این دسته از مدرک‌های ماساژ در آموزشگاه‌های خارجی و شعب آن‌ها در ایران ارائه می‌شود. این مورد برای کار در خارج از کشور و حضور یافتن در مسابقه‌های جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  3. مدرک فنی و حرفه‌ای ماساژ:
    معتبرترین مدرک برای ماساژ در ایران در حال حاضر این مورد است زیرا همه جا آن را می‌پذیرند و برای دریافت مجوز تاسیس مرکز ماساژ ضروری است. قابل ترجمه بوده و سایر کشورها نیز آن را می‌پذیرند.
انواع مدرک ماساژ به سه دسته بین المللی، داخلی و فنی و حرفه‌ای تقسیم می‌شوند.

انواع مدرک ماساژ به سه دسته بین المللی، داخلی و فنی و حرفه‌ای تقسیم می‌شوند.

برای دریافت مدرک ماساژ در تهران و کرج چه کار کنیم؟

آموزشگاه‌های بسیاری مشغول تدریس اصول و تکنیک‌های گوناگون ماساژ هستند که هنر آموزان زیادی را تبدیل به ماسورهای حرفه‌ای کرده‌اند. یکی از این مراکز، آکادمی تخصصی میس است که واقع شده در کرج بوده و زیر نظر اساتید مجرب و حاذق اداره می‌شود.

شما نیز می‌توانید برای دریافت مدرک ماساژ در تهران و کرج، در این آکادمی حاضر شوید و جهت شرکت در دوره ثبت نام نمایید، تمامی اصول را به طور مستقیم یاد بگیرید، تمرین و امتحان کنید، ایراداتتان را از بین ببرید و سوال‌ها را همان لحظه از اساتید بپرسید.

شما نتیجه‌ی این یادگیری‌ها را در آزمون عملی و تئوری اثبات می‌کنید و در نهایت، مدرک ماساژ درمانی معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای نیز به شما اعطا خواهد گردید.

جهت دریافت مدرک ماساژ نیاز است در ابتدا جلسه مشاوره پشت سر بگذارید، نوع ماساژ را انتخاب کنید، دوره را طی نمایید و پس از قبولی در آزمون تئوری و عملی، مدرک را به دست آورید.

جهت دریافت مدرک ماساژ نیاز است در ابتدا جلسه مشاوره پشت سر بگذارید، نوع ماساژ را انتخاب کنید، دوره را طی نمایید و پس از قبولی در آزمون تئوری و عملی، مدرک را به دست آورید.

هزینه مدرک ماساژ چقدر است؟

مرکز میس حدود 11 رشته مختلف ماساژ را به هنرجویان آموزش می‌دهد که هزینه مدرک ماساژ برای هر یک از این رشته‌ها متفاوت است. حتی نحوه آموزش (حضوری یا آنلاین)، مدت زمان دوره، تجهیرات استفاده شده و موارد دیگر نیز در این رقم تاثیرگذار خواهند بود.

اگر هر یک از هنر آموزان بخواهند که مدرک ماساژ بین المللی رشته مورد نظر را دریافت نمایند، باید با پرداخت هزینه اضافه و ثبت درخواست نزد آموزشگاه، منتظر اخذ آن باشند.

شهریه دوره‌های آموزشی انواع رشته‌های ماساژ در مرکز تخصصی میس از 2.200.000 تا 5.500.000 تومان در نظر گرفته شده است.

مدرک ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی چه تفاوتی با فنی حرفه ای دارد؟

تفاوت این دو مورد در نحوه آموزش دادن، مدت زمان دوره آموزشی و پروسه صادر شدن مدرک است. مدارک ماساژ فدراسیون پزشکی همان مدارک ماساژ سوئدی است که  فرد با اخذ آن می‌تواند در باشگاه‌ها، استخرها و چنین مکان‌های ورزشی مشغول کار شوند.

این مدرک صرفا کاربرد ورزشی دارد ولی مدرک فنی حرفه‌ای می‌تواند برای کار در مراکز تخصصی ماساژ نیز کارآمد باشد.

مدرک ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی صرفا قابل اجازه استفاده برای ورزشگاه‌ها، باشگاه‌ها و اماکن ورزشی قابلیت انجام را میدهد ولی مدرک فنی حرفه‌ای به شما این امکان را می‌دهد در همه مراکز تخصصی ماساژ فعالیت خود را داشته باشید، مجوز تاسیس کلینیک را بگیرید، ترجمه کنید و برای مهاجرت استفاده نمایید و ...

مدرک ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی صرفا قابل اجازه استفاده برای ورزشگاه‌ها، باشگاه‌ها و اماکن ورزشی قابلیت انجام را میدهد ولی مدرک فنی حرفه‌ای به شما این امکان را می‌دهد در همه مراکز تخصصی ماساژ فعالیت خود را داشته باشید، مجوز تاسیس کلینیک را بگیرید، ترجمه کنید و برای مهاجرت استفاده نمایید و …

آیا مدرک ماساژ بین المللی برای مهاجرت تاثیر گذار است؟

اخذ مدرک ماساژ برای مهاجرت زمانی نقش مهمی دارد که بخواهید ویزا را دریافت نمایید. در این موقعیت، مدارک بین المللی می‌توانند روند گرفتن ویزا را ساده‌تر و سریع‌تر کنند. برای کار کردن و داشتن شغل، نیاز است حتما در همان کشور سطح مهارت خود را محک بزنید.

مشاوره اخذ مدرک ماساژ کرج

در آکادمی ماساژ میس پیش از شروع پروسه ثبت نام و آموزش، یک جلسه مشاوره رایگان در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد تا با کسب آگاهی کافی وارد پروسه یادگیری شوند و مسیر را به روشنی ببینند.

شما در این جلسه مشاوره که با متخصصین برگزار می‌شود، شما می‌توانید همه سوال‌های خود درباره مدارک مختلف نظیر مدرک ماساژ صورت و غیره، چگونگی استفاده از آن‌ها، نحوه ورود به کار، شیوه موفقیت در آزمون و هر موضوع دیگری را بپرسید و پاسخ مورد نظر را به طور دقیق و جامع به دست آورید.

نشانی آموزشگاه ماساژ میس:
گلشهر کرج، بلوار شمس، ابتدای پونه‌ی شرقی، پلاک 24، ساختمان میلاد، طبقه 3، واحد 4.
شماره تماس: 34244333-026

درباره آموزشگاه ماساژ فنی حرفه ای میس

در آکادمی ماساژ میس، دوره آموزشی کامل ماساژ و تکنیک‌های مختلف آن به طور حضوری و مستقیم در دسترس هنرجویان قرار می‌گیرد و در انتهای جلسات دوره، آزمون تئوری و عملی از هنر آموزان گرفته خواهد شد و مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای را دریافت خواهند نمود.

البته این تنها کاری نیست که مرکز میس انجام می‌دهد. غیر از این، همه خدمات مربوط به ماساژ را نیز توسط همان اساتید مجرب به مراجعین ارائه می‌کند تا از بالاترین سطح کیفیت کار ماساژ بهره ببرند.

آیا مقاله مدرک ماساژ (فنی حرفه ای و بین المللی) + هزینه 1403 مفید بود؟
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

درباره میس

آموزشگاه ماساژ میس، مکانی تخصصی برای یادگیری و تمرین مهارت‌های ماساژ حرفه‌ای زیر نظر برترین اساتید این حرفه با سال ها تجربه آموزشی است.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی برای آموزشگاه ماساژ میس (ماساژ ایران سلامت) محفوظ است