ماساژ سیاتیک

ماساژ سیاتیک (کمر و پای چپ) + آموزش 1403

ماساژ سیاتیک چگونه است؟

زمانی که درد و التهابات به سراغ عصب سیاتیک می‌روند و فرد را با آسیب‌های اذیت کننده مواجه می‌کنند، ماساژ سیاتیک به کمک می‌آید تا با ایجاد فشار و کشش در مناطق کمر، پا و باسن توسط ماسور حرفه‌ای، گردش خون بیشتر شده، گرفتگی‌ها کاهش یابند و روند درمان تخصصی تسهیل گردد.

دریافت توضیحات بیشتر درباره ماساژهای سیاتیک ، نحوه انجام و تاثیرات آن از طریق تماس با شماره‌ زیر:
0912-2648674

آموزش ماساژ در کرج

آکادمی ماساژ میس سعی دارد افزون بر پرورش تعداد زیادی ماسور حرفه‌ای به جامعه از طریق آموزش گرفتن رگ سیاتیک، تدریس قدم به قدم اصول و تکنیک‌های ماساژ سیاتیک کمر و سایر موارد تخصصی، خدمات ماساژ را نیز توسط همان اساتید به بهترین شکل برای مراجعین در دسترس قرار دهد.

ماساژ سیاتیک می‌تواند در کنار همه درمان‌های تخصصی به عنوان روشی تاثیرگذار در کاهش درد و رفع حدودی مشکل استفاده شود.

ماساژ سیاتیک می‌تواند در کنار همه درمان‌های تخصصی به عنوان روشی تاثیرگذار در کاهش درد و رفع حدودی مشکل استفاده شود.

ماساژ سیاتیک پای چپ و کمر

در کنار همه روش‌های تخصصی و اصولی برای درمان دردهای سیاتیکی، ماساژ سیاتیک پای چپ و کمر نیز می‌تواند کمک کننده و تاثیر گذار واقع شود زیرا در پی مالش، ایجاد فشار عمقی و کشیدن‌های حرفه‌ای، نه تنها سیستم گردش خون به حد نرمالی می‌رسد، بلکه تنش نیز از نقاط مورد نظر برداشته شده و دامنه حرکات فرد بالاتر خواهد رفت.

ماساژ سیاتیک در بارداری

به خوبی می‌دانیم که دوران حاملگی بانوان از جمله حساس‌ترین دوره‌های زندگی آن‌ها است و هر اقدامی ممکن است برای مادر و فرزند مشکل آفرین واقع شود. از همین رو، ماساژ سیاتیک در بارداری نیز ریسک‌های خاص خود را دارد و بهتر است حتما تحت نظر متخصص و با در نظر گرفتن همه جوانب انجام شود.

برخی از نگات موجود در انجام ماساژ سیاتیک پا بانوان باردار به شرح زیر است:

  1. استفاده از ابزارهای گرم‌کننده مانند پد حین و یا قبل ماساژ جهت شل کردن عضله‌ها.
  2. خوابیدن فرد در حالت ایمن به طور ایمن یعنی به پهلو خوابیدن فرد حین دریافت ماساژ.
  3. پرهیز کردن از انجام ماساژ سیاتیک پای راست، چپ و کمر در سه ماه اول بارداری.
  4. عدم استفاده از روغن‌ها و مواد دیگر مخصوص ماساژ که ممکن است باعث بروز حساسیت شوند.
دریافت خدمات ماساژ برای سیاتیک یا هر دلیل دیگری در دوران بارداری ممکن است خطرناک باشد و بهتر است پیش از اقدام برای انجام آن، حتما از متخصص ماساژ و همچنین متخصص زنان مشاوره بگیرید.

دریافت خدمات ماساژ برای سیاتیک یا هر دلیل دیگری در دوران بارداری ممکن است خطرناک باشد و بهتر است پیش از اقدام برای انجام آن، حتما از متخصص ماساژ و همچنین متخصص زنان مشاوره بگیرید.

سوالات متداول درباره ماساژ سیاتیک

روغن مخصوص ماساژ سیاتیک چقدر موثر است؟

در مراکز ماساژ سیاتیک تهران از روغن‌های مختلفی حین انجام حرفه‌ای ماساژ استفاده می‌شود که در شل کردن بافت‌های عضلانی، کم کردن درد، گرم کردن بدن و همچنین سهولت در انجام حرکات ماساژ نقش مهمی ایفا کرده و تاثیرات ماساژ را دوچندان خواهد نمود.

بهترین روغن برای ماساژ سیاتیک

  1. روغن زیتون به دلیل کاهش تنش‌ها.
  2. روغن بادوم شیرین جهت کم کردن التهاب‌ها.
  3. روغن نعنا برای کاهش درد.

مهم است که پیش از استفاده از روغن‌ها، حتما متخصصین حاضر در مراکز ماساژ سیاتیک شیراز و سایر استان‌ها همه جوانب را بسنجند و به طور آگاهانه و با در نظر گرفتن تاثیرات مثبت و منفی آن، شروع به استفاده نمایند.

تفاوت ماساژ سیاتیک در خانه با مرکز تخصصی

انواع ماساژهای مربوط به درمان سیاتیک اگر در مرکز تخصصی انجام شوند، همه امکانات مهیا است و می‌شود به سادگی با استفاده از تجهیزات مخصوص، خدمات را دریافت نمود.

حال اگر فردی نمی‌تواند به مرکز مراجعه نماید، متخصصین تجهیزات ضروری را با خود به همراه می‌برند و در منزل خدمات را ارائه می‌کنند. به دلیل رفت و آمد و سختی بیشتر کار هنگام ارائه ماساژ در خانه، هزینه آن مقداری بیشتر است.

استفاده از روغن‌هایی نظیر زیتون، نعنا و بادوم شیرین می‌توانند روند ماساژ برای سیاتیک را تسهیل نمایند و باعث افزایش میزان تاثیرگذاری شوند.

استفاده از روغن‌هایی نظیر زیتون، نعنا و بادوم شیرین می‌توانند روند ماساژ برای سیاتیک را تسهیل نمایند و باعث افزایش میزان تاثیرگذاری شوند.

آیا میس مرکز ماساژ سیاتیک اصفهان یا مشهد است؟

خیر مرکز میس یکی از مراکز معتبر و تخصصی ماساژ در کرج است ولی خدمات ماساژ در منزل را برای ساکنین کرج و تهران ارائه می‌دهد.

مشاوره + قیمت ماساژ سیاتیک کرج

قیمت ماساژهای مرتبط با درمان سیاتیک (ماساژ پا و کمر) در مرکز میس، مبلغ 200.000 تومان برای هر 30 دقیقه دریافت ماساژ است.

مرکز تخصصی ماساژ میس که واقع شده در کرج است، یک جلسه مشاوره رایگان توسط متخصصین برگزار میکند که طی آن تمامی اطلاعات مورد نیاز مراجعین درباره حوزه کاری ماساژ را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند با علم و آگاهی بیشتری از خدمات بهره ببرند.

در صورت نیاز به اخذ توضیحات بیشتر، به نشانی زیر مراجعه نمایید:
گلشهر کرج، بلوار شمس، ابتدای پونه شرقی، ساختمان میلاد، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 4.
شماره تماس برای کسب مشاوره تلفنی: 34244333-026

آیا مقاله ماساژ سیاتیک (کمر و پای چپ) + آموزش 1403 مفید بود؟
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

درباره میس

آموزشگاه ماساژ میس، مکانی تخصصی برای یادگیری و تمرین مهارت‌های ماساژ حرفه‌ای زیر نظر برترین اساتید این حرفه با سال ها تجربه آموزشی است.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی برای آموزشگاه ماساژ میس (ماساژ ایران سلامت) محفوظ است